Yaz Kampları

Gençler için harika bir yaz...

Gençler tatil yaparken, yaz kamplarındaki etkinliklerinde hem eğleniyor, hem de öğreniyor!

Club Afrodit’te düzenlenen yaz yabancı dil etkinlikleri ile gençler eğlenerek pratik konuşma ile yabancı dillerini geliştiriyor.

Yabancı Dil Kampları

Basketbol Kampları

Teniz Kampları

Yüzme Kampları

Tesisimiz içindeki aktivitelere ek olarak önceden belirlenmiş dönemlerde eğitim kurumları ile işbirliği yapılarak gençlere yönelik yaz kampları düzenlenmektedir.

Yüzme kampımız yüzme bilen çocuklarımızın bilgi ve tekniğini geliştirecek, bilmeyenler yüzme öğrenecek şekilde programlanmıştır. Deniz ve havuzda yüzme eğitimi; sorumlu yüzme antrenörü, grup lideri eşliğinde ve cankurtaran gözetiminde yapılmaktadır.

Tenis kampımızda seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre gruplandırılan gençler, tenis antrenmanı, kondisyon, mental tenis eğitimi, video analizli teknik antrenman, koordinasyon çalışmaları, taktik vb. çalışmalarla eğitilerek deneyimli hale getirilirler.

Basketbol kampımızda deneyimli antrenörlerinin görev yapacağı ve yaş gruplarına ayrılmış gençlerin teknik ve fiziksel becerilerin geliştirileceği bir organizasyon olarak, kampa katılan gençlerin önemli aşamalar kazanmasını hedeflemektedir.