Kaz Dağı Jeep Turu (OFF-ROAD)

Kaz Dağı'nı keşfedin...

Club Afrodit, araçlar ve uzman eşliğinde macera sever, alternatif tatil isteyenlere Kazdağı Milli Park alanında 20 ve 35 km'lik parkurlarda tam gün Off-Road jip safari gezisi sunuyor.

Otelimizden jiplerimize binip ilk durak noktamız Kazdağı Milli Parkı içinde yer alan Hasanboğuldu’ya gidiyoruz. Burada filmlere konu olan Hasan ile Emine’nin hüzünlü aşk hikayesini rehberimizden dinliyorsunuz. İsteyen cesaretli misafirlerimiz Sütüven Şelalesinin altında yüzebilirler. Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesini gezdikten sonra Öğle yemeği için Pınarbaşına gidiyoruz. Doğa içerinde su kenarında güzel bir ortamda öğle yemeğimizi yedikten sonra. Tahtakuşlar Köyü Özel Etnografya müzesine doğru yola koyuluyoruz. Müze’yi gezdikten sonra Eski bir Rum köyü olan Adatepe köyüne gidiyoruz. Sit alanı ilan edilmiş olan köy içerisinde taş mimarisine sahip evler bulunmaktadır. Köy gezimizi tamamlayıp köy meydanında Çınar ağacı altında oturup günün yorgunluğunu atmak için çayları ve kahvelerimizi içtikten sonra isteyen misafirlerimizle Zeus Altarına Yürüyüş yapıyoruz. Burada bizi muhteşem Körfez Manzarası karşılıyor. Kuş bakışı Edremit körfezini izleyip gezimizin son noktasından jiplerimize binerek dönüşe geçiyor. Başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Gezimizde şelalelerde yüzme molası olduğu için yanınızda şort, mayo ve havlu getirmeniz tavsiye olunur. Gezi parkurumuzdaki kısa mesafeli yürüyüşlerimiz için spor & rahat ayakkabılar giymenizi tavsiye ederiz.