Club Afrodit

Ege’de mitoloji ve doğa ile yaşamak...

Dünya Sağlık Örgütü, Altınoluk'u değerleri bakımından dünyanın en zengin bölgesi olarak gösteriyor. Club Afrodit'le tabiat ile iç içe, şehir stresinden uzak, kendinizi dinleyebileceğiniz bir ortam sizi bekliyor.

Nefes açıcı havasıyla oksijen deposu, Afrodit'te; bahçemizde organik olarak yetiştirilen sebzelerden ev yapımı yemekler, doğal köy besinleri, taş fırınlarda pişen ev yapımı yemekler, doğal köy besinleri ve organik zeytinyağı ile sağlık ve lezzetin buluştuğu Ege Mutfağının gerçek tatları ile kendinizi tekrar yenileyeceksiniz.

Restaurant

Organik Tarım metotları ile kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri açık büfemizde konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Akdeniz mutfağının karakteristik özelliği sebze yemeklerimizi Kaz Dağları'nın bir çoğu endemik olan otlar ile daha da zenginleştiriyoruz. Tüm yemeklerimizi Afrodit Natural Stuff serisi zeytinyağımızla hazırlıyoruz. Şifalı bitkilerden hazırladığımız Afro Çay konuklarımız tarafından oldukça tercih edilmektedir.

SABAH KAHVALTISI: 08:00 - 10:30 saatleri arasında zengin açık büfe Troya Salonunda ikram ediyoruz. Sabah saatlerinin taze havasını içimize çekerken kahvaltınızı asmalı çardakta alabilirsiniz.

GEÇ KAHVALTI: 10:30 - 11:30 saatleri arasında geç uyananlar ve kahvaltıdan vazgeçmeyenler için Troya Salonunda Kontinental kahvaltı servis edilir.

SNACK SERVİS: 11:30 - 16:00 saatleri arasında havuz başı ve snack mutfağımızda servis edilir.

ÖĞLEN YEMEĞİ: Snack mutfağımızda Alacarte servisimiz mevcuttur. Ayrıca ana mutfaktan her türlü ızgara çeşitleri, sulu yemekler ve beach cafe'den deniz mahsulleri servis edilir.

AKŞAM YEMEĞİ: 20:00 - 22:30 saatleri arasında Gargaros Teras Restaurant'ta açık büfe olarak servis vermektedir.

Yüzme Havuzu ve Deniz

Ege'nin mavi sularında özel plaj ve otomatik dozajlama ve filitrasyon ünitesi bulunan yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve su kaydırağı ile konuklarımıza keyifli anlar yaşatıyor.

Çocuk havuzu ve su kaydırağı vardır.

Ege'nin mavi sularında özel mavi bayraklı plaj vardır.

Tesise alt yüksek kapasiteli biyolojik atık su arıtma tesisi bulunmaktadır. Arıtılan sular bahçe sulanmasında kullanılmaktadır.

Spor

Sabah sporu, Doğa yürüyüşleri, Tenis, Masa Tenisi, Aerobik, Plaj Voleybolu aktivitelerden yararlanmak ve neşe içinde zaman geçirmenizi sağlamak için hizmetinizde.

Afrodit Tenis Kulübü "AFTEK" Edremit körfezinde bulunan resmi, TTF onaylı bir tenis kulübüdür. Çok samimi ortamı ve mükemmel doğası ile bölgede tenisi sevdirmeyi amaç edinmiştir. Kulüp üyelikleri ve günlük kullanım şeklinde yararlanılabilir.

AFTEK yıl boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Tenis şenlikleri, resmi turnuvalar, engellilere ve kimsesiz çocuklara tenis aktiviteleri, okullarda tenis sevdirme etkinlikleri sürdürmektedir. Bununla birlikte Türk tenisini başarı ile temsil edecek bu günün minik tenisçileri içine Körfez’den de sporcular katabilmeyi hedef edinmiştir.

Kulübümüz oyuncularından Türkiye çapında derece alan oyuncularımız bizi gururlandırmaktadır.

Sağlık Kulübü

Stresten kurtulmak, spor ve masaj çeşitleri ile vücut direncinizi artırmak, sizi şımartacak terapilerin keyfini çıkartmak ve güne yeniden doğmuş gibi başlamak ister misiniz?

Club Afrodit Sağlık Kulübü; profesyonel cardio cihazları ve fitness ekipmanları, kişiye özel hazırlanan egzersiz programları, yüzme havuzu, profesyonel kadrosu ile size çok özel bir mekan sunuyor. Masaj terapistlerinin uyguladığı aromatik terapi, Thai, medikal, selülit, taş terapi ve bal gibi çok sayıda masaj çeşitlerinin, güzellik ve bakım terapilerinin uygulandığı Sağlık Kulübü'nde kendinizi şımartabilirsiniz.

Spor ya da bakım sonrası uğrayacağınız Afrodit Bar'da size sunulan taze meyve suları, özel çaylar gibi servisler ise sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlayacaktır.